HAKKIMIZDA

NET MAKİNA  PET+ PLA  kurutma alanında faaliyet göstermektedir.

Müşteri taleplerine göre  saatte 250 kg ,  500 kg ve 1000 kg  olarak seçenekler sunmaktadır. Kendi markamız adı altında kurutma , kristalizasyon , yükleyici  ve otomatik çuval boşaltma üretimi yapmaktadır. PET+ PLA kurutma  esnasında yaşanabilecek tüm sorunları kendi bünyesinde aşmış bir firma  olarak minimum tüketim , maksimum verim sağlamaktadır. Cihazlarımızın paslanmaz özelliği ve kolay kullanımı sayesinde iş ortaklarına her zaman en iyisini vadetmektedir. Toz ve nemden  arındırdığımız PET orijinal , PET FLAKE ve PLA hammaddelerinde    -50 DEW POİNT garantisi vermektedir.

 Plastik sektöründe yer alan firmalara teknik destek ve hizmet vermektedir. Teknik destek yanında tecrübeli ekibimizle sektörümüz için iyileştirme ve geliştirme projelerini hazırlamaktayız.

VİZYONUMUZ

Müşterilerinin değer zincirinin tüm seviyelerine entegre  olabilen ürün, çözüm, servis sürekliliği ve hizmetleri güler yüzle sunan, ihtiyaç duyulduğunda ilk akla gelen iş ortaklığı olmak

MİSYONUMUZ

Plastik sektöründe yıllar içinde sahip olduğumuz üretici/yönetici tecrübelerimizle plastik makina ve tüm proses konularında müşterilerimize kaliteli kesintisiz müşteri odaklı  hizmet vermek.

Genç şirket olmanın verdiği arzu, hırs ve heyecan ile plastik sektörünün öncü firmalarından olmak  ve bu tecrübeyi iş ortaklarımızla paylaşmaktır.